Максим Лубенніков - бронзовий призер Міжнародного турніру з дзюдо.

В смт.Шацьк 2-4 червня був проведений Міжнародний турнір з боротьби дзюдо на Кубок ,,Шацьких озер”, з метою виявлення резерву до складу команди Волинської області. У турнірі були представлені  команди: України , Литви, Молдови, Республіки Білорусь та Республіки Польща.

У цих змаганнях прийняв участь вихованець Ківерцівської ДЮСШ Лубенніков Максим,  програвши першу сутичку і вигравши наступні три сутички у представників Республіки Білорусь наш спортсмен виборов місце у фінальній частинні турніру та  посів ІІІ місце серед 20 учасників у ваговій категорії до 60кг..

Тож побажаємо в подальшому Максимові  підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог.

Спортсмена  до змагань підготував тренер-викладач з дзюдо Лис О.В.