Малечу району привітали з передноворічними святами

img_2409.jpg

Справжнє передноворічне казкове і веселе дійство провели для дітей сьогодні у районному будинку культури ім.. Михайла Ковальова. Привітати малечу з Днем Святого Миколая та прийдешніми новорічними святами прийшли голова районної державної адміністрації Валерій Ткачук, заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич.  

 

 Розважальну програму підготували працівники районного  будинку культури, талановиті учасники вокальних та хореографічних колективів. Перед початком дійства  голова РДА Валерій Ткачук привітав з прийдешніми святами особливу категорію  глядачів, присутніх у залі –  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинилися у склад - Новий рік і Різдво вже стукають у наші серця і спонукають до виявів доброти й любові, до гуманності й доброчинності! Святий Миколай завжди чує молитви всіх дітей, для яких ця чарівна передноворічна пора особливо сповнена заповітних мрій і бажань, віри у їх здійснення! – зазначив у вітанні Валерій Ткачук.

 

- Ми хотіли зробити для дітей незабутнє свято, і нам це вдалося, адже ці дітки потребують особливої уваги та опіки, вони подарували нам свої усмішки і радість в очах, а це – найважливіше, - сказала начальник служби у справах дітей РДА Наталія Скубій.

 

Багато позитивних емоцій викликала у дітвори розважальна програма за участю клоунів, ангелів та Святого Миколая. Хлопчики та дівчатка охоче брали участь у конкурсах та іграх, були активними учасниками захопливої театралізовано-розважальної новорічної програми. Наостанок малеча отримала подарунки. 

 

Служба у справах дітей вітає усіх діток з Днем Святого Миколая і бажає здоров'я, радісного настрою і незабутніх святкових вражень!


img_2416.jpgimg_2414.jpgimg_2417.jpgimg_2428.jpgimg_2423.jpgimg_2429.jpgimg_2446.jpgimg_2431.jpgimg_2442.jpgimg_2460.jpgimg_2472.jpgimg_2468.jpgimg_2480.jpgimg_2491.jpgimg_2497.jpgimg_2425.jpgimg_2501.jpg