Майстер-клас «Цікавий світ паперопластики» відбувся у КРЕНЦі

dscn2842.jpg

12 травня  міжнародна спільнота відзначає день  екологічної освіти. Стокгольмська конференція з охорони довкілля в 1972 році прийняла рекомендацію про створення міжнародної програми за освітою в області довкілля. Практична реалізація ідеї  стійкого розвитку пов’язана зі зміною стереотипу культури взаємин людини і природи.

Екологічна освіта є пріоритетним напрямком діяльності районного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді.

 

За сприяння сектору у справах  молоді та спорту (завідувач Хазанюк Марія Йосипівна) з нагоди Дня екологічної освіти відбувся майстер-клас «Цікавий світ паперопластики» у Ківерцівському районному еколого-натуралістичному центрі. Керівник гуртка Довгаль Алла  ознайомила дітей з процесом перетворення побутових відходів у чудові, оригінальні вироби.

 

Виготовляючи іграшки з тирси, прикрашаючи та розмальовуючи їх, діти відображали своє уявлення про навколишній світ і завдяки цьому розширювали, уточнювали пізнання  природи. Чудернацькі, милі фігурки тваринок продемонстрували багату уяву, творчу активність та ініціативність дітей. Дивлячись на дитячі вироби, підвищується настрій. Чи не так?

 

 Стецькович  Роман, культорганізатор


dscn2810.jpgdscn2825.jpgdscn2841.jpgdscn2840.jpgdscn2814.jpgdscn2843.jpg