Майже 5,5 мільйонів гривень субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році виділено на заходи соціально-економічного розвитку Ківерцівського району

sam_5423.jpg

Перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук 25 жовтня 2017 року зустрівся  з учасниками робочої групи щодо вивчення стану реалізації проектів, що фінансуються у 2017 році в Ківерцівському районі.

До складу  групи увійшли: начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської райдержадміністрації Ірина Куцик, заступник начальника управління – начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації Станіслав Наумчик, головний спеціаліст відділу проектів і програм управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Оксана Приймак, головний спеціаліст відділу економічного розвитку, моніторингу та прогнозування управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Оксана Пелюх, а також розпорядники коштів об’єктів, по яких здійснюється фінансування.

Юліан Таранчук звертаючись до присутніх сказав, що потрібно докласти максимально зусиль, щоб завершити роботи та використати субвенцію до кінця року.

- Невикористана субвенція в кінці року повертається на рахунки державного бюджету, - підкреслив Юліан Віталійович.

Заслухавши інформації Журавичівського сільського голови Алли Гонтар та Борохівського сільського голови Володимира Артесюка, начальника управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської райдержадміністрації Ірини Куцик, перший заступник голови райдержадміністрації Юліан Таранчук дав доручення:

 - завершити виконання робіт та освоєння коштів на об’єктах, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій до кінця року;

- управлінню інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку Ківерцівської райдержадміністрації контролювати питання повного та ефективного освоєння субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад, екологічних проектів, а також для забезпечення надійності та безпеки експлуатації навчальних закладів, закладів культури, фізичної культури та спорту, медичного й оздоровчого призначення, будівель адміністративного призначення.

Присутні проаналізували стан оплати та виконання робіт по об’єктах, уточнили дати укладення договорів з підрядними організаціями щодо  завершення робіт та введення об’єктів в експлуатацію.

Довідково

Загальна кошторисна вартість 26 об’єктів, запланованих у Ківерцівському районі на 2017 рік, становить 6 млн. 874 тис. гривень. З державного бюджету субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій передбачені кошти 5млн. 486 тис. гривень, а спів фінансування місцевих бюджетів -1 млн.388 тис. гривень.


sam_5425.jpgsam_5420.jpg