Міні-ярмарок вакансій для ДП "Автоскладальний завод №1" ПАТ "АК "Богдан Моторс"

20180821_111025_richtonehdr.jpg

В Ківерцівській районній філії Волинського ОЦЗ проведено міні-ярмарок вакансій для ПАТ "АК "Богдан Моторс". На сьогодні потребують укомплектування вакансії –  слюсар з механоскладальних робіт, різальник на пилах, ножівках та верстатах, налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах, водій автотранспортних засобів, інженер-конструктор, інженер-технолог. У заході взяли участь 16 безробітних, що перебувають на обліку в Ківерцівському районному центрі зайнятості.

 

Спеціаліст відділу кадрів підприємства Лариса Гладунець провела презентацію підприємства, ознайомила присутніх з специфікою роботи підприємства, вакансіями за якими здійснюється підбір працівників, оплатою праці, режимом, умовами та графіком роботи, тощо.

 

Учасники ярмарку мали можливість поставити питання та отримати вичерпні відповіді від начальника цеху Олександра Миколайовича. Особливо учасників турбував доїзд до роботи, можливість кар’єрного росту. Четверо безробітних виявили бажання більш детально ознайомитися з умовами та  специфікою роботи на підприємстві.

 

 

Заступник начальника відділу

взаємодії з роботодавцями

Ківерцівської районної філії ВОЦЗ                                    В.Грабчева


20180821_111044_richtonehdr.jpg