Місцеві бюджети Волині підприємці-спрощенці поповнили майже 80 мільйонами гривень єдиного податку

    У місцевих бюджетах Волині 79,8 мільйона гривень – це сплачений підприємцями – спрощенцями єдиний податок. Проти аналогічного періоду минулого року в області сплачено єдиного податку на 31 відсоток більше.

     Упродовж 2015 року позитивна динаміка щодо сплати єдиного податку в області характеризує діяльність як підприємців – фізичних осіб, так і юридичних осіб, котрі обрали для себе спрощену систему оподаткування.

     «Більш як 30-ти відсоткове збільшення надходжень єдиного податку – тенденція, що відслідковується вже кілька місяців поспіль. Це означає, що реформована спрощена система оподаткування створила досить прийнятні умови для ведення бізнесу», - вважає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

Керівник ГУ відомства в області відзначив, що такий позитив у надходженнях єдиного податку повинен стати підґрунтям для вирішення соціально-економічних питань конкретних місцевих громад.

    «Тобто, кожен голова територіальної громади повинен бути зацікавленим у тому, щоб бізнес, незалежно від масштабу, мав належні умови для розвитку на території саме очолюваної ним територіальної громади. Відтак, мешканці громади зможуть розраховувати на гідне фінансове забезпечення соціальних програм, але за умови, коли всі підприємці здійснюватимуть свою діяльність легально і прозоро зі сплатою всіх визначених платежів до бюджетів», - підкреслив Віталій Чуй.

 

Довідково: протягом семи місяців 2015 року на Волині підприємці – фізичні особи сплатили 60,3 мільйона гривень єдиного податку, юридичні особи – 13,2 мільйона гривень, а сільськогосподарські товаровиробники - 6,3 мільйона гривень єдиного податку.

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області