Мітинг-реквієм присвячений Дню пам’яті та примирення і 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

img_8281.jpg

8 травня 2018 року в м. Ківерці на Меморіальному комплексі «Вічної Слави» відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Урочистою ходою та покладанням вінків та квітів до пам’ятника Невідомому солдату розпочато скорботний захід, в якому взяли участь керівники міста та району, ветерани війни, праці та військової служби, військовослужбовці, депутати, керівники та представники підприємств, установ, організацій, учасники АТО,  духовенство, студенти та школярі навчальних закладів міста, жителі та гості Ківерцівщини.

Ведуча  урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносила до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  Другої світової війни. Ми у вічному боргу перед тими хто віддав своє життя в боротьбі за Перемогу, за обірвану війною юність, за зразки мужності, силу духу, самопожертву, яку вони виявили в боях за рідну землю…

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернулись голова райдержадміністрації Валерій Ткачук,  голова райради Василь Хмілевський, міський голова Володимир Жгутов, районний військовий комісар підполковник Дмитро Ковальов.

Валерій Ткачук подякував сивочолим ветеранам, учасникам Другої Світової війни, учасникам дій на території інших держав та учасникам АТО за мужність і самовідданість, вірність обов’язку і стійкість духу у війні з небезпечним супротивником, адже ми повинні бути єдиним цілим в подоланні всіх негараздів, які випали на долю України.

- Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки, - відзначив Валерій Євгенович у своєму виступі.

Лунали побажання ветеранам довгих років життя, міцного здоров’я, незламності духу, щастя у родинному колі, достатку, віри і впевненості у завтрашньому дні від учениці 11 класу ЗОШ №4 м. Ківерці Олександри Красовської.

Районний військовий комісар, підполковник Дмитро Ковальов вручив ветеранам АТО нагрудні знаки.

Хвилюючим і проникливим був музичний супровід та майстерне виконання тематичних творів артистами та солістами РБК ім. Михайла Ковальова.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанувала тих, хто віддав молодість, життя і здоров’я для врятування людей і рідної землі.

Ми, українці, повинні пам’ятати і шанувати героїв, завдяки яким сьогодні живемо. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

По завершенню урочистого мітингу-реквієму настоятель Свято-Покровського собору, митрофорний протоієрей Іван Семенюк та клірик собору протоієрей Юрій Трокун відправили панахиду по загиблих воїнах у тій страшній і великій війні.

Військовослужбовці Ківерцівського РВК у цей день провели інформаційну кампанію щодо залучення населення до служби у ЗСУ за контрактом, міська рада облаштувала святкову фотозону, де всі охочі мали нагоду зробити світлини на фоні уквітчаного жовтоблакитного полотнища.

Делегація Ківерцівського району також взяла участь в обласних урочистих заходах з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


img_8199.jpgimg_8211.jpgimg_8212.jpgimg_8219.jpgimg_8235.jpgimg_8203.jpgimg_8232.jpgimg_8236.jpgimg_8237.jpgimg_8239.jpgimg_8242.jpgimg_8247.jpgimg_8251.jpgimg_8252.jpgimg_8253.jpgimg_8255.jpgimg_8266.jpgimg_8270.jpgimg_8272.jpgimg_8234.jpg