Міжконфесійна молитва у Ківерцях

original-2644596531.jpg

23 серпня, в День Державного Прапора України, на площі біля пам’ятника Т.Г.Шевченку в м. Ківерцях відбулася уже традиційна міжконфесійна молитва за єдність і мир в Україні. Молитва відбувається щомісяця, починаючи зі свята Благовіщення Пресвятої Богородиці. Ведуть Богослужіння почергово представники однієї з конфесій, що існують в містечку. Так уже відбулися молитовні зібрання під проводом духовних осіб та вірних Українських Православних Церков Київського та Московського патріархатів, Християн Віри Євангельської та Євангельських Християн-Баптистів. Одним із ініціаторів та постійних учасників є керівники міста і району.

 

Цього разу спільну молитву очолила громада Різдва Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької Церкви під проводом о. Августина Запоточного, ЧСВВ. Особливу молитовну атмосферу створював образ Царя-Христа та спів молодіжного хору луцького монастиря св. Василія Великого «Цариця Миру». Молебень до Христа Чоловіколюбця, пісні до Ісуса Христа, до Святого Духа, до Матері Божої, не залишили байдужими нікого з присутніх.

 

У своїх коротких словах-проповідях представники УПЦМП, АДС, ХВЄ, Царства Божого в Україні, УПЦКП звертали увагу людей на розуміння євангельської притчі про багатого юнака, про відповідальність кожного за долю свого народу, про те, що оновлення в країні потрібно починати з себе, змінювати своє мислення, що змінить тих, хто поряд з нами, змінить всю Україну.

 

Взяти на себе свій хрест в сьогоднішніх умовах означає йти за Христом. Не потрібно кивати один на одного: в сім’ї – перекладати відповідальність дружині на чоловіка і навпаки; в місті, в суспільстві – громаді на владу, а владі на народ. Тільки від праці кожного з нас залежить наше майбутнє, доля нашої Батьківщини, – таким був лейтмотив проповіді о. Августина. На завершення хор разом з усіма присутніми виконали молитву «Боже, великий, єдиний».