Міжконфесійний об"єднавчий молебень

   19 липня на площі біля пам"ятника Т.Г. Шевченка у м. Ківерці  за участю єпископа, голови Союзу Християн віри євангельської Михайла Паночко, єпископа, голови Волинського об»єднання християн віри євангельської Михайла Близнюка відбувся міжконфесійний об"єднавчий молебень «За мир в Україні». Очолювала молебень громада Помісної Церкви Християн Віри Євангельської П’ятидесятників «Спасіння» (пастор Гламазда Василь Данилович).  До спільної молитви долучилися представники районної та міської  влади, релігійних громад УПЦ КП, УГКЦ, церков Євангельських християн-баптистів та християн віри Євангельської,  жителі міста.

   Молитву за мир звершив пастор церкви «Спасіння» Гламазда Василь Данилович. Чоловічий вокальний гурт «Левит» у складі Сергія Новосада, Романа Філімончука, Миколи Кушнірчука прославили Спасителя у піснях.

   Оскільки Україна переживає критичний момент своєї історії, а політична та економічна нестабільність поглиблюється через військове протистояння, проводяться  спільні міжконфесійні молитви за народ, за сім’ї загиблих, за припинення агресії і розв’язання конфлікту. Усі священнослужителі у своїх зверненнях до жителів краю, закликали усіх віруючих всіма способами допомагати потерпілим, також перебувати у постійній молитві за землі, які кровоточать, за військових, що відстоюють цілісність України, за врегулювання ситуації, єднатися задля добра і благополуччя своєї країни!

   Голова Союзу Християн віри євангельської Михайло Паночко благословив настановами молоде подружжя, яке у цей день приймало вінчання і звернувся до учасників молитовного зібрання з проханням - благати Господа про захист нашої країни, відновлення миру і ствердження єдності, духовне відродження нашого суспільства і процвітання України. Він просив усіх християн відкрити свої серця для Бога, молитися про покаяння та прозріння тих, хто чинить сьогодні зло. Наша країна є і повинна бути вільною, цілісною і демократичною державою.

Інна Тетюрко