На Ківерцівщині триває підготовка до відзначення 27-ї річниці незалежності України

img_1139.jpg

Заступник голови райдержадміністрації Яна Церкевич провела засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення у районі 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного прапора з представниками відділів освіти та культури, районної ради, молодіжного громадського активу, установ позашкілля та районного будинку культури.

Відзначаючи 100-річчя відродження української державності, враховуючи значення Української революції 1917-1921 років для проголошення Україною незалежності у 1991 році, а також вшановуючи тисячолітню історію національного державотворення, з метою її гідного відзначення видано Указ Президента України 11 квітня 2018 року № 99/2018 «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України».

На виконання Указу райдержадміністрацією створений оргкомітет та   розроблено План заходів з відзначення 27-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України у Ківерцівському районі.

Заплановано проведення ряду різноманітних заходів. Зокрема, 23 серпня о 9.00 год. - урочисте підняття Державного прапора України «З неба і сонця наш прапор ясний»; о 10.00 -  фестиваль дзвонового мистецтва «Ківерцівський передзвін - 2018», майстер-класи для дітей та юнацтва,  презентація тематичних виставок.  24 серпня о 15 год. патріотичний флешмоб у вишиванках та національних костюмах на міському стадіоні, спортивні змагання, майстер-класи та дитячі розваги, виступи молодіжних гуртів, інформаційно-освітні та мистецькі заходи, урочистості та святковий концерт "Ми вдячні Богові і долі за гарне свято - свято волі" у міському парку та ін..    

- День незалежності України – головне державне свято, необхідно зробити все щоб  організувати проведення урочистостей на належному рівні, - наголосила Яна Церкевич.

Також  акцентовано увагу на приведення до належного санітарного стану населених пунктів району, пам’ятників, парків, їх святкове оформлення з максимальним використанням державних прапорів та  національних кольорів.


img_1142.jpg