На Ківерцівщині у санаторії "Пролісок" відкрито сучасний водолікувальний комплекс.

sam_5683.jpg

    31 березня в санаторії матері  і дитини «Пролісок», що  в с. Грем’яче Ківерцівського району,  в рамках реалізації першого етапу проекту «Розвиток співробітництва в галузі санаторно-курортного туризму на польсько-українському прикордонні», який втілюється в життя за Програмою прикордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна 2007-2013», відбулось  відкриття водолікувального корпусу.

    Розпочинаючи урочистості, Грем»яченський сільський голова Наталія Мельник подякувала  представникам обласної і районної влади, директору санаторію Валентині Касарді,  будівельникам та керівникам проекту за сприяння  і допомогу. 
   Заступник голови Волинської державної адміністрації Світлана Мишковець привітала усіх з знаменною подією не тільки для Волині але і для України.  Адже поява сучасного водолікувального корпусу,  збудованого практично за кошти, залучені в результаті україно-польського  співробітництва, створює можливості для лікування і оздоровлення не тільки наших краян, а й зарубіжних гостей. Світлана Євтихіївна побажала успіхів і здійснення задумів керівництву оздоровниці.       

    Від імені головного партнеру проекту  - обласної ради, начальник відділу з питань бюджетної політики  Алла Яценюк розповіла про співпрацю з командою проекту, роботу підрядників, органів місцевого самоврядування. Це перший проект такого масштабу на Україні, який успішно розширить спектр надання лікувально-оздоровчих послуг на Волині.

    Валентина Касарда пригадала 2009 рік – початок розробки проектно-кошторисної  документації.  Втілити мрію вдалось лише завдяки підтримці Грем’ячівської сільської ради та обласної ради, які виступили головними партнерами проекту і ОДА. Валентина Іванівна щиро подякувала усім, хто долучався  до реалізації планів у життя.
       Коорданатор проекту, голова Волинської асоціації вчених і інноваторів, Петро Савчук  у своєму виступі зазначив, що  на будівництво об'єкту передбачено 780 тисяч євро,  10% - 2 млн. грн., з загальної вартості, виділено з обласного бюджету.  За кошти гранду європейської спільноти було збудовано  лікувальний корпус і закуплено сучасне тренажерне та туристичне обладнання.

   У липні 2014 року було підписано Договір підряду на будівництво водолікувального корпусу з підприємством ТзОВ «Західелектромонтаж». Директор організації І.Рогаль поінформував, що будувався водолікувальний корпус за усіма інноваційними технологіями. Тут запроваджено енергозберігаючі стандарти, сучасна система водоочистки, ізоляції та ін..

   До вітань приєдналися голова районної ради Андрій Киричук та голова РДА Валерій Ткачук. Вони теж висловили слова вдячності обласному та місцевому керівництву за новозбудований об»єкт на території Ківерцівщини.

   Перерізавши символічну стрічку учасники відкриття оглянули корпус, басейни, майбутні тренажерні зали.

  В рамках реалізації проекту  на території Грем’яченської сільської ради Ківерцівського району буде створено інформаційно-туристичний центр, закуплено туристичне обладнання, розроблено  екологічні  маршрути та водні сплави, збільшення спектру санаторно-туристичних послуг для відпочиваючих і будівництво термального басейну під відкритим небом у санаторії «Пролісок».

    Переконана, що завдяки наполегливості, організаційним здібностям очільника санаторію матері і дитини "Пролісок", депутата обласної ради Валентини Касарди і голови Грем"яченської ради Наталії Мельник на території Ківерцівщини буде втілено і другу чергу проекту та інші задуми.

Інна Тетюрко


sam_5659.jpgsam_5672.jpgsam_5663.jpgsam_5665.jpgsam_5667.jpgsam_5674.jpgsam_5673.jpgsam_5666.jpgsam_5676.jpgsam_5681.jpgsam_5682.jpg