На Ківерцівщині вшанували медиків району

З нагоди Дня медика в приміщенні центральної районної лікарні 19 червня відбулись урочистості.  Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук та голова районної ради Андрій Киричук вітаючи тих, хто обрав своєю професією нелегку і відповідальну щоденну працю і турботу про здоров’я та життя людей,  побажали, щоб оцінкою їх роботи була шана і подяка від людей, яких вони лікують і яким рятують життя.

- Робота медика є особливою, адже від Господа Бога і від вас люди очікують дива. Більше того, це диво відбувається, оскільки ви рятуєте людські життя. Нехай те добро, яке ви робите людям, повертається до вас сторицею, - зазначив у своєму виступі Валерій Ткачук. Також, Валерій Євгенович відзначив громадянську позицію медиків, що допомагають воїнам на Сході України в зоні проведення АТО та рятують їх життя, ризикуючи власним.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі та з нагоди Дня медичного працівника керівники району нагородили кращих працівників галузі Почесними грамотами Ківерцівської районної ради та райдержадміністрації.