На Миколая маленькі читачі дитячої книгозбірні отримали нові книги

img_2534.jpg

19 грудня 2017 року, в день святкування Святого Миколая, в районній дитячій бібліотеці працівники підготували і провели літературно-музичний експрес "Розкажу я Миколаю, яку книжечку читаю!". Протягом дня дітям розповідали про цього святого, можна було послухати дитячі пісні присвячені цій темі, переглянути мультфільми.

 

А для найкращих читачів - учнів 4 класу ЗОШ І-ІІІ ст. №1 (класний керівник Г.І.Левчук) була проведена година гарного настрою "Розкажу я Миколаю, яку книжечку читаю". Четвертокласники декламували вірші про святого Миколая, співали пісні, дивилися мультфільм про улюбленця всієї дітвори, ділилися своїми враженнями від подарунків, які приніс святий їм під подушку, грали в гру і, звичайно, отримали святкові "миколайчики".

 

Бібліотекарі Галина Чичотка та Марія Міщук розповіли дітям багато цікавого про життя святого Миколая, а Марія Тетюрко - керівник громадської приймальні від БПП "Солідарність" привітала дітей і подарувала гарні, нові, з яскравими малюнками книги казок та пригод. До речі, напередодні, в нашу бібліотеку завітав теж посланець від святого Миколая (який побажав залишитися невідомим) з подарунком - десятком нових книг для учнів 5-9 кл., за що ми щиро вдячні.


img_2505.jpgimg_2508.jpgimg_2513.jpgimg_2510.jpgimg_2511.jpgimg_2516.jpgimg_2519.jpgimg_2522.jpgimg_2524.jpg