На новорічні свята посилено заходи безпеки

img_2734.jpg

Про запобігання виникненню пожеж і надзвичайних ситуацій та забезпечення охорони громадського порядку в період відзначення новорічних та різдвяних свят йшлося на робочій зустрічі, яку провів голова райдержадміністрації Валерій Ткачук 26 грудня 2017 року з начальником Ківерцівського відділу поліції Юрієм Столярчуком та головним інспектором  Ківерцівського РВ УДСНС України у Волинській області Василем Фиком.

 

Керівник поліції району Юрій Столярчук розповів про розроблені правоохоронцями заходи задля забезпечення правопорядку у святкові дні. Зокрема, Юрій Миколайович зазначив, що традиційно напередодні святкувань,  проводитимуться тематичні зустрічі з представниками релігійних громад та священиками, керівниками ЗОШ, дошкільних та позашкільних закладів.

 

– Працівники патрульної поліції району проводять роз'яснювальну роботу з вихованцями та педагогами навчальних закладів краю. Особлива увага - профілактичним заходам щодо недопущення купівлі та використання несертифікованої піротехнічної продукції. Вся наша діяльність сьогодні спрямована на забезпечення належної охорони громадського порядку й безпеки громадян під час святкування масових заходів у новорічні та різдвяні свята, - зазначив Юрій Столярчук.

 

– У зв’язку з наближенням новорічних та різдвяних свят у місцях масових заходів проведені інструктажі з відповідальними особами, перевірено готовність пожежно-рятувальної та інженерної техніки, аварійно-рятувального обладнання, створено відповідний резерв пального. На новий рік та Різдво у рятувальників посилений наряд чергування, - наголошує Василь Фик.