На соціальне страхування волинські працедавці перерахували 1,7 мільярда гривень ЄСВ

   Сума перерахованого ЄСВ волинськими працедавцями за підсумками січня-липня 2015 року перевищує минулорічні надходження на 181 мільйон гривень.

Як свідчить аналітика, волинські працедавці перерахували єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування на 85,6 мільйона гривень більше від прогнозованих показників.

   «Таке зростання надходжень з ЄСВ – це, насамперед, реакція бізнес-середовища на удосконалення системи адміністрування ЄСВ, зокрема шляхом запровадження понижуючого коефіцієнта. Другий важливий момент – це максимальна координація зусиль органів влади, фіскальної служби та сумлінного бізнесу в напрямку легалізації зайнятості населення та оплати праці», - вважає начальник Головного управління ДФС у Волинській області Віталій Чуй.

    Водночас, як зазначив керівник ГУ відомства області,  активна інформаційно-роз’яснювальна робота як з роботодавцями, так і найманими працівниками своїм ефектом має підвищення відповідальності керівників бізнес-структур перед своїми найманими працівниками і сприяє усвідомленню  населенням важливості легального працевлаштування. 

 

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області