На ставку у Ківерцях затримали порушників з трьома сітками

img-3422.jpg

19 червня 2019 року Волинський рибоохоронний патруль спільно з працівниками Ківерцівського відділу поліції ГУНП у Волинській області викрили грубе порушення правил рибальства. Подія сталася на ставку у м. Ківерці Ківерцівського району Волинської області.

Завдяки дзвінку небайдужих рибалок близько 16 години було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову. Чоловіки за допомогою трьох риболовецьких сіток встигли виловили таку кількість риби: окунь – 3 екз., головень – 1 екз. Працівники рибоохорони та поліції провели випуск водних біоресурсів в природне середовище.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч.4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справ відправлено до суду для притягнення порушників до адміністративної відповідальності.

Волинський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства. Якщо ви помітили порушення - прохання оперативно повідомляти на телефони «гарячої лінії» відомства: (067) 360-78-40.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах здійснюється відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр окуня та головня становить – 17 грн.


img-3425.jpgimg-3424.jpgimg-3427.jpg