На теренах Ківерцівщини відбудеться “Звитяга - 2018”

zvityaga-sayt-banner-3.jpg

Вже втринадцяте молодь зі всієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру “Звитяга”, щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка пройде у Волинських лісах Цуманської пущі з 5 по 8 травня.

 

Учасників “Звитяги” поділять на дві команди – сотні, кожна з яких матиме свій прапор, гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Завдання для команд – здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок членів протилежної команди. Керують сотнями сотенні, які разом із проводами продумують тактику і стратегію гри своїх команд. Сотні складаються із роїв та чот, відповідно до устрою Української Повстанської Армії.

 

Своєрідною “перчинкою” теренівки є третя сила — близько трьох десятків “махновців”, які вноситимуть додаткову динаміку у гру.

 

Метою “Звитяги” є виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадянської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА.

 

До участі у грі запрошується молодь віком від 16 до 28 років. Участь у “Звитязі” безкоштовна. Організатором заходу є Громадська організація “Всеукраїнський молодіжний рух “Національний Альянс”, КЗ “Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк” за підтримки Міністерства молоді та спорту.

Організатори “Звитяги”обіцяють учасникам гри масу яскравих вражень, новий досвід, дух побратимства, драйв та єднання з природою. Тож поспішайте зареєструватись для участі у грі за посиланням
Зголошення On-line

 

Щоб слідкувати за новинами приєднуйтеся в соціальних мережах:
www.facebook.com/zvytjaga -facebook
https://t.me/Zvytjaga -telegram
@national.alliance -instagram