На турфесті «Вітрила пригод» представлять цікаві оздоровчі техніки.

pqytbcuzn88.jpg

  26-27 вересня 2015 року  в м.Луцьку відбудеться IV  аматорський туристичний фестиваль авторської пісні, фото і кіноаматорів «Вітрила пригод». Фестиваль присвячений Дню туризму,  Дню кіно та пройде  під гаслом «Україна єдина».

   Заняття  з оздоровчих методик проведуть Андрій та Олена Горошки -  Майстри Рейки, Вчителі Йоги та інших розкриваючих систем та практик (Динамічна медитація, Малюнок підсвідомості Мандала, Гра Ліла), аналітики систем пізнання людини (Дизайн Людини, Гороскоп Майя), мандрівники (США, Тайланд, Індія, Казахстан, Европа) успішні підприємці в сфері здоров'я, оздоровлення та розкриття ясності свідомості.

   Чекають вас 27 вересня 2015 року о 9.00 сцена при вході в парк Лесі Українки з собою мати килимки та зручний одяг!

    Андрій Горошко,  аналітик системи "Дизайн Людини", Майстер Адвайти  в якийсь момент усвідомив: «Свідомість - це все" після 5 років індивідуальної та групової практики в різних містах і країнах світу (Росія, Україна, США, Індія, Тайланд і ін.), проходив навчання в Майстрів ведичної традиції Андрія Гапона, Майстрів Хатха Йоги Христини Губскої і Кундаліні Йоги Майї Файнс. Заснував  йогу повністю авторську, новаторську, і направлену на розкриття і проживання людиною своєї суті. 
   Йога Свідомості підходить кожній людині, в незалежності від її фізичної підготовки, віку та релігійних вірувань. Вона не протирічить ніяким духовним переконанням, адаптована для ослаблених людей і є чудовим вибором для сучасної людини з її виснажуючим ритмом життя.  Результат заняття:

• робить тіло більш пластичним
• позбавляє від зайвої ваги
• мігрені
• підвищеного тиску

• зміцнює внутрішні органи
• покращує травлення і кровообіг
• формує правильну осанку. 

  Олена Горошко - художник, підприємець, експерт в області жіночих практик, мама. Організатор і керівник жіночого клубу «Luck» і школи Жіночого Розвитку у м. Псков, «Світ Жінки» в м. Великі Луки. Ідейний натхненник і організатор виставки-ярмарку «Чарівна скринька» в м. Великі Луки,  школи жіночого щастя «Світ Жінки».  Керівник авторського тренінгу «Цілісна особистість» для підприємців, читає Майський Календар. Представить техніку «Малюнок Мандала».

Описание: </p />
</p>  </div>

</div>
					</div>
	<!-- content bottom -->
									</div>
	<!-- sidebar left -->
									<div id=

Слідкуйте за нами:

 

 

 

Вхід