На Волині оголошено місячник добровільної здачі зброї: Здай нелегальну зброю - уникни кримінальної відповідальності.

12814311_1571904519802627_8847815331044269121_n.jpg

                           НАЦІОНАЛЬНА ПОЛІЦІЯ УКРАЇНИ

ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВОЛИНСЬКІЙ ОБЛАСТІ:

 

НЕБУДЬ БАЙДУЖИМ. ЗДАЙ НЕЛЕГАЛЬНУ ЗБРОЮ. 

ТВІЙ ВЧИНОК БУДЕ ВАРТИЙ ЧИЙОГОСЬ ЖИТТЯ

 

    Шановні громадяни, в Україні розпочався місячник добровільної здачі зброї. Заходи триватимуть з 1 по 30 квітня 2017 року.

    Нагадуємо, що незаконне носіння, виготовлення, зберігання та збут вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів, згідно ст. 263 Кримінального Кодексу України, караються позбавленням волі на строк від двох до п’яти років, але особи, які добровільно здадуть зброю в поліцію, звільняються від кримінальної відповідальності. Це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, які можуть трапитися з громадянами або з їх неповнолітніми дітьми.

  Для виведення зазначених предметів і матеріалів з незаконного обігу Національною поліцією України проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів.

    Особи, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігається ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності, а також  в подальшому, при бажанні вони матимуть можливість після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

    Для отримання детальних роз’яснень необхідно звернутися до працівників місцевої поліції.

    Закликаємо мешканців Ківерцівського району бути свідомими громадянами, адже вогнепальна зброя, боєприпаси, вибухівка у ваших оселях – це небезпека для ваших дітей, рідних та близьких.

 

 

Національна поліція України