На Волині представникам бізнесу та громадянам видано майже 14,5 тисяч електронних ключів від ДФС

Упродовж січня-вересня  2018 року клієнтами Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС стали 2340 платників податків Волині. Серед них 1775 - юридичні особи.

 

На Волині фахівці фіскальної служби видали цим клієнтам АЦСК 14426 посилених сертифікатів на ключі електронного цифрового підпису.

 

В територіальних підрозділах АЦСК ІДД ДФС видача посилених сертифікатів на ключ електронного цифрового підпису користується стабільним попитом, оскільки ця послуга гарантує платникам низку переваг, - наголошують в ГУ ДФС у Волинській області.

 

Зокрема, за допомогою електронних ключів від ДФС можна користуватися не тільки електронними сервісами ДФС, а й численними послугами інших установ та відомств. Крім того, сертифікати видаються швидко, безкоштовно і потребують мінімального пакету документів. Наприклад, фізичні особи для отримання ключа мають надати лише заповнену та підписану реєстраційну картку, копії паспорта та картки платника податків.

 

Докладніше з інформацією про роботу АЦСК ІДД ДФС та переліком документів, які необхідно подати для отримання ключа електронного цифрового підпису, можна ознайомитися на сайті Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД ДФС, адреса веб-ресурсу: http://acskidd.gov.ua.

 

Веб-ресурс передбачає можливість завантаження форм реєстраційних документів разом зі зразками їх заповнення.

 

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області