На Волині відбувся спільний рейд рибоохоронного патруля та прикордонників

04_11_vol_2.jpg

9 квітня 2019 року Волинський рибоохоронний патруль провів спільний природоохоронний рейд з представниками Луцького прикордонного загону та УТМР. Захід проходив у прикордонній смузі по річці Західний Буг, у Любомльському районі Волинської області.

Так, спільними діями було викрито громадянина, який здійснював вилов водних біоресурсів сітним знаряддям лову – «ятерем». Інцидент стався  на р. Неретва, поблизу с. Терехи Любомльського району. На порушника складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП – грубе порушення правил рибальства. Знаряддя лову було вилучено. Матеріали справи направлено до суду для притягнення винної особи до адміністративної відповідальності.

Завдяки оперативним діям працівників рибоохорони та прикордонників, громадянину не вдалося завдати шкоди рибному господарству України.

Згодом на тому ж водному об’єкті, рейдовою групою було виявлено вісім без господарських риболовних сіток та три «ятера». За цим фактом інспекторами рибпатруля було складено акт виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Співпраця з Луцьким прикордонним загоном є важливим  та ефективним методом боротьби з браконьєрами для захисту водних об’єктів області. Особливо актуальними такі заходи є у період нерестової заборони. Тому  працівники обох відомств і надалі здійснюватимуть колективні рейди відповідно до Плану спільних заходів щодо контролю за дотриманням правил рибальства та протидії незаконному вилову водних біоресурсів в прикордонній смузі контрольованих прикордонних районів», - повідомив керівник Управління Держрибагентства у Волинській області Тарас Куньчик.

У Волинському рибоохоронному патрулі функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби – прохання повідомляти за вказаним номером телефону.


04_11_vol_gl.jpg04_11_vol_bg.jpg04_11_vol_3.jpg