На Волині за фактами ухилення від сплати ПДВ відкрито 14 кримінальних проваджень

     З метою протидії схемам мінімізації сплати податків та детінізації економіки регіону, за фактами ухилення від сплати ПДВ співробітниками  оперативних підрозділів  податкової міліції ГУ ДФС у Волинській області  розпочато 14 кримінальних проваджень, зокрема, предметом досудового розслідування є 10 мільйонів 732 тис. гривень збитків, які завдані економіці нашої держави. Вже зараз, в процесі розслідування відшкодовано 3 мільйони 826 тис. гривень збитків. Про це повідомила прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

    За матеріалами оперативних підрозділів відкрито три кримінальні провадження за фактами незаконної заявки на відшкодування ПДВ з бюджету. При цьому, сума упередженого ПДВ становить 2 мільйони 790 тис. гривень.

     Оперативними працівниками встановлено 5 суб’єктів господарювання з ознаками фіктивності, за результатами зібраних матеріалів останнім анульовано свідоцтво платника ПДВ.  Крім того, відпрацьовано 3 господарські структури - вигодонабувачі, зареєстровані на території Волинської області, які з метою ухилення від сплати податків використовували у своїй діяльності суб’єкти господарювання з ознаками фіктивності. За результатами перевірок донараховано 2 мільйони 512 тис. гривень, стягнуто 2 мільйони 53 тис. гривень.

   «Співробітники оперативних підрозділів постійно вживають заходів для виявлення фактів порушення податкового законодавства та оперативного реагування на отриману інформацію»,-зазначили в прес-службі ГУ ДФС у Волинській області.

 

         Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області