Напередодні професійного свята зібралися правоохоронці району

    Сьогодні у актовій залі Ківерцівського РВ УМВС України у Волинській області пройшли урочистості з нагоди відзначення Дня міліції. Особовий склад ківерцівських правоохоронців з професійним святом привітали заступник голови районної ради Ігор Космина, керівник апарату РДА Юрій Бондарчук, прокурор району Олександр Синюк, міський голова Володимир Жгутов.
     Вітаючи працівників органів внутрішніх справ Ківерцівського району керівники відзначили важливу роль працівників міліції у суспільному житті, забезпеченні соціально-економічного розвитку району, стабільності, правопорядку. Вони висловили щиру вдячність всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю.

   Нелегкі робочі будні вимагають від кожного міліціонера високого професіоналізму, фахової повної віддачі сил та постійної готовності до самопожертви заради тих, хто потрапив у біду. Вірю, спільними зусиллями ми досягнемо високих результатів на благо району та добробуту його мешканців, – зазначив начальник РВ УМВС Василь Приймачук.

  За високу професійну майстерність, активну участь в охороні громадського порядку, сумлінне виконання службових обов`язків у районі найкращі працівники районного управління міліції були нагороджені Грамотами  районної ради та районної державної адміністрації і міської ради.
    З нагоди професійного свята щирі та сердечні вітання, всім працівникам та ветеранам міліції за самовіддану працю, мужність висловили голова ветеранської організації Петро Гоменюк та очільник Самооборони Сергій Гетьманчук.

    Хочеться побажати, щоб наша міліція була популярною і справедливою не лише в багаточисельних серіалах, а й у реальному житті.

Інна Тетюрко