"Народний" педагог Ківерцівщини відзначила 80-річний ювілей

img_2290.jpg

15 грудня 2017 року в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся творчий вечір, приурочений 80-річному ювілею ветерана освітянської ниви, голови районного комітету працівників освіти 1984 – 2004 років  - Сільванюк Марії Арсентіївни.

 

Марія Арсентіївна – унікальна людина. Жінка, яка ніколи не втрачає оптимізму, таланту людського спілкування. Людяністю, освіченістю вона постійно демонструє свою небайдужість до долі людей, досі займається активною громадською роботою. Марію Сільванюк  поважають у місті і в районі. Мудра, добра, тактовна, завжди готова прийти на допомогу - саме так про неї можуть сказати рідні, друзі, колеги, – всі, хто відчув на собі її дружню підтримку, кого вражає її доброзичливість, постійне прагнення нести людям добро і злагоду.

 

Від щирого серця привітав Марію Сільванюк із солідним ювілеєм перший заступник голови райдержадміністрації  Юліан Таранчук, зазначивши: «Такий ювілей – у колі рідних, друзів, знайомих - це насамперед визнання, що Марія Арсентівна є педагогом – наставником для багатьох поколінь педагогів." Він подякував ювілярці за невтомну працю на педагогічний ниві, щирість, за вміння тактовно щось підказати, порадити. Спільно з заступником голови районної ради Тамарою Чигрин та керуючою справами виконавчого апарату райради  Ольгою Ярощук Юліан Віталійович вручив іменинниці Подяку за багаторічну працю та квіти.

 

До вітальних слів долучилися міський голова Володимир Жгутов та його перший заступник Ольга Поліщук, побажавши ювілярці  довгих років життя та міцного здоров’я.

 

Голова Волинського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України Василь Грабовський вручив профспілкові відзнаки і подякував за багаторічну працю на профспілковій ниві.

 

Теплі слова вітань прозвучали від начальника відділу освіти райдержадміністрації Миколи Грибука та голови районної профспілки освітян Євгенії Бабійчук. Від імені ректора Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти Петра Олешка із вітальним словом звернулась методист інституту Світлана Бацмай. Міцного здоров’я, благополуччя побажала за дорученням родини – онука Юлія.

 

Щирі слова побажань від колишніх учнів та колег по роботі, педагогічної спільноти району продовжувалися  спогадами про педагогічну та профспілкову діяльність, дитячі роки, сімейне життя.

 

Незабутнім подарунком для Марії Арсентіївни стали виступи вихованців Центру дитячої та юнацької творчості. На завершення теплої зустрічі ювілярка подякувала усім, хто прийшов її привітати.


img_2315.jpgimg_2353.jpgimg_2319.jpgimg_2366.jpgimg_2361.jpgimg_2339.jpgimg_2381.jpgimg_2368.jpgimg_2376.jpgimg_2356.jpgimg_2335.jpgimg_2347.jpgimg_2391.jpg