Наші спортсмени - переможці обласного чемпіонату з дзюдо.

wt7t-ya_6w4.jpg

     21 квітня в м.Луцьк відбувся чемпіонат Волинської області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. за програмою обласної спартакіади  "Волинь спортивна-2017", , в яких брали участь збірні команди районів та міст області, близько 150 учасників.

   Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ: перемогу у цих змаганнях отримали  Гученко Сергій (вагова категорія понад 81кг) та Лебедюк Василь (ваговій категорії до 81кг.) виборовши І місця; Ленінг Олександр (вагова категорія до 35 кг.) та Хмілевська Валентина (вагова категорія до 44кг.) вибороли ІІ місця; Лубеніков Максим (вагова категорія до 60кг.) виборов ІІІ місце; Юзепчук Давид та Луцюк Микола (вагова категорія до 50кг.), Бельська Євгенія (вагова категорія до 52кг.) посіли 5 місця; Хмілевська Тетяна (вагова категорія до 52кг.) та Папежук Іван (вагова категорія до 60кг.) посіли 7 місця.

     Тож бажаємо спортсменам  вдалих  виступів на наступних  змаганнях.

   Спортсменів до змагань підготувала тренери-викладачі з дзюдо Ківерцівської ДЮСШ Лис Ольга Володимирівна та Климчук Сергій Степанович.

 

                                                              Заступник директора Ківерцівської ДЮСШ

                                                              Оксана Щербинська