Наші земляки поповнюють ряди військових у рамках шостої хвилі мобілізації

   Сьогодні біля приміщення районного військового комісаріату проводжали 15 наших земляків, мобілізованих до лав Збройних сил України у рамках шостої хвилі часткової мобілізації. Заступник районного військового комісара Віктор Борзов зауважив, що перш ніж вирушити безпосередньо у зону проведення АТО, мобілізовані пройдуть відповідну підготовку у навчальних центрах Держприкордонної служби та на Рівненському полігоні, а також побажав призваним гідно виконати свій військовий обов’язок.

    Голова районної ради Андрій Киричук подякував хлопцям за патріотизм і підкреслив, що на їх плечі покладена величезна відповідальність - захист країни від агресора. Він побажав мобілізованим сміливості та витримки у цій небезпечній, та надзвичайно почесній справі. 
   До напутнього слова також долучився перший заступник голови РДА Юліан Таранчук. "Ніхто не може передбачити, що чекає нас у майбутньому. Бережіть себе, будьте уважні, мужні. Повертайтеся живими до своїх родин", - зазначив посадовець.

    "Нехай Всемогутній Бог береже вас, любі земляки."- благословив військових настоятель Ківерцівського округу УПЦ Олександр Кондратюк. Він здійснив обряд освячення і подарував мобілізованим іконки-обереги.

Інна Тетюрко