«Навряд чи є вища насолода, ніж насолода творчості»

img_4002.jpg

 

Мирослава Валеріївна Дудко працює в Ківерцівському районному центрі дитячої та юнацької творчості на посаді керівника гуртків з 1994 року.  Першими гуртками були «Чарівний клубок», «Диво-лялька», «Чарівна намистинка», «Веселкова стрічка».  Нині названі гуртки сформувалися у велике дитяче об’єднання – зразкову творчу майстерню декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина».

 

 «Перлина» для дітвори Ківерець ніби казковий острівець, до якого збігаються маленькі струмочки талантів, де квітує дитяча творчість, де спільна радість педагога і вихованців радує щедрими плодами. Діти приходять сюди не тільки для того, щоб провести час, а щоб розширити свої знання і вміння з декоративно-ужиткового мистецтва; щоб поспілкуватися з однолітками та авторитетним керівником; щоб знайти ту нішу своєї особистості, де найповніше розкриваються всі грані талантів і обдарувань.

 

Творча майстерня - це великий, дружний і надзвичайно талановитий колектив, в якому панує взаємоповага, взаємоудосконалення творча атмосфера. Тут створений особливий світ, де діти:

·        живуть із заохоченням і вчаться довіри;

·        живуть із похвалою і вчаться вдячності;

·        живуть з любов’ю і вчаться ділитися;

·        живуть в справедливості і вчаться бути справедливими;

·        живуть в дружбі і вчаться розуміти, що світ прекрасний.

 

Гуртківці успішно беруть участь у районних, обласних та Всеукраїнських виставках-конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва та отримують перемоги. Лише за минулий навчальний рік вихованці М. В. Дудко брали участь у 15  різнопланових конкурсах, виставках, майстер-класах та здобули 2 перших,  1 друге та 3 третіх місць у заходах обасного рівня. А у вересні цього року отримали почесне ІІІ місце в обласному конкурсі дитячої творчості «Таланти ІІІ тисячоліття», який проходив у Волинському державному центрі естетичного виховання.

 

Колектив вихованців зразкової творчої майстерні декоративно-ужиткового мистецтва «Перлина» користується широкою популярністю в місті, районі, області. Участь у виставках, які традиційно організовуються на  районних та міських дійствах до Дня Незалежності, Дня міста, Дня молоді, Міжнародного Дня захисту дітей, демонструє високий творчий потенціал та вагомі досягнення гуртківців.

 

Мирослава Валеріївна Дудко постійно знаходиться у творчому пошуку інноваційних тенденцій розвитку декоративно-ужиткового мистецтва. Підростають її вихованці, оновлюється склад творчої майстерні, але постійним залишається кредо коллективу -  «Навряд чи є вища насолода, ніж насолода творчості».

 

А  нещодавно,  за сприянням методиста відділу освіти Ківерцівської райдержадміністрації Оксани Данилюк,  Мирославу Валеріївну Дудко запросили організувати виставку творчих робіт для педагогів області у Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

 

Усіх небайдужих до мистецтва  запрошуємо відвідати виставку, яка  діє до 1 грудня 2017 року у бібліотеці ВІППО.

 

 

   Світлана Киричук, методист ЦДЮТ

 

 

 


img_20171107_095315.jpgimg_20171107_095509.jpgdudko2.jpgdudko3.jpgdudko_5.jpgdudko_4.jpg