Найкращі чоловіки району і міста облилися на площі холодною водою та зібрали кошти на лікування поранених земляків

8zkmav4pwam.jpg

   Сьогодні, 13 лютого на площі перед музичною школою відбулася обливальна акція "Зігрій солдата". Учасники зробили відважний вчинок, щоб підтримати Віктора Михальчука, пораненого учасника АТО з села Залісоче, який перебуває у військовому госпіталі та нещодавно був визволений з полону сепаратистів і пораненому кіборгу з с. Гор"янівка Дідичівської сільської ради Сергію Мельнику. 

  У перших рядах героїв-обливальників голова РДА Валерій Ткачук, міський голова Володимир Жгутов (у вишиванці), начальник РВ УМВС Василь Приймачук, самооборонівці (на чолі з Гетьманчуком Сергієм), очільники "УДАРУ" (Юрій Романішин), спортивна школа, СЮТур, музична школа, РЕС та представники різних організацій.

   За умовами акції учасники здавали по 100 грн, група підтримки по 300 грн., бажаючі кидали у скриньку і значно більші суми. Зібрали 10 150 гривень, які передали родинам бійців-кіборгів Вікрора Михальчука з Залісоче (8,5 тис. грн) та Сергія Мельника (с. Гор"янівка) - 1,6 тис. грн.

    Зігрівалися гарячим спонсорським чаєм з лимоном і калачами.

    Організатори заходу Сергій Гетманчук (Самооборона), міський голова Володимир Жгутов. Ведуча - начальник відділу молоді та спорту РДА Ольга Поліщук.

Інна Тетюрко

Цікавий ФОТОАЛЬБОМ

ГЕРОЇЧНЕ ВІДЕО 1

Ударна команда Кличка (відео 2)

Зігріла думка про Путлера (ВІДЕО 3)

Міліція з народом (Відео 4)