Низку актуальних питань обговорили на колегії РДА

img_8744.jpg

Голова районної державної адміністрації  Валерій Ткачук провів чергове засідання колегії райдержадміністрації.  У роботі колегії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Юліан Таранчук, голова районної ради Василь Хмілевський,  сільські, селищні голови, керівники управлінь та відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, керівники окремих підприємств, установ і організацій району, представники засобів масової інформації.

Члени Колегії розглянули питання: 

- Про організацію оздоровлення  та відпочинку дітей у 2018 році ( доповідач - завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації Марія Хазанюк);

- Про підсумки роботи господарського комплексу в опалювальному сезоні 2017 – 2018 років і завдання з підготовки до осінньо-зимового періоду 2018 – 2019 років - інформувала начальник управління інвестицій, інфраструктури та агропромислового розвитку  райдержадміністрації Ірина Куцик;

- Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Дідичівської сільської ради відповідно до Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” - звітувала Дідичівський сільський голова Галина Романова;

- Про виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Жорнищенської сільської ради відповідно до Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні” - доповів Жорнищенський сільський голова Сергій Кучер.

У "Різному" голова РДА Валерій Ткачук звернувся до учасників засідання з проханням підтримати районну газету "Вільним шляхом" підпискою. Адже районка перебуває на стадії реформування і потребує фінансової допомоги.

Начальник управління праці та соціального захисту  РДА Валентина Розум ознайомила присутніх з нововведеннями щодо нарахування субсидій.

На питаннях поповнення місцевих бюджетів за рахунок податків акцентувала увагу заступник начальника - начальник Ківерцівського відділення Луцької ОДПІ ГУ ДФСУ у Волинській області Оксана Гупало. 

За підсумками засідання колегії райдержадміністрації прийняті відповідні рішення.

Заслухавши та обговоривши питання порядку денного, головою райдержадміністрації по кожному питанню було дано низку доручень. 


img_8751.jpgimg_8742.jpgimg_8752.jpgimg_8754.jpgimg_8756.jpgimg_8758.jpgimg_8760.jpgimg_8745.jpgimg_8746.jpg