Низку актуальних питань розглянули на нараді при голові РДА

img_2382.jpg

13 вересня 2018 року відбулася робоча нарада в голови райдержадміністрації Валерія Ткачука. Нарада пройшла за участю  першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука, заступника голови райдержадміністрації Яни Церкевич, керівника апарату РДА Зої Радюк, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівників установ та організацій району. В колі уваги керівництва району були питання виконання бюджету, програм, освоєння інвестицій, реформи первинної ланки медицини на теренах району та ін.

Начальник управління фінансів райдержадміністрації Олена Єгорушкіна доповіла, що бюджет району по власних доходах загального фонду за січень - серпень 2018 року виконано до кошторисного призначення на 109,2 відсотка. До місцевих бюджетів надійшло 69866,1 тис. гривень або на 5898,1 тис. гривень більше від бюджетного призначення. Виконання власних доходів районного бюджету становить 106,4 відсотка або одержано 40687,9 тис. гривень, тобто отримано 2461,8 тис. гривень понад кошторисне призначення. Базової дотації одержано в сумі 17300,0 тис. гривень, що становить 100 відсотків до розпису. Виконання власної доходної частини за помісячним розписом забезпечено всіма місцевими бюджетами. Виконання доходної частини до розрахункового річного призначення із розрахунку (1/365*243) по району в цілому забезпечено на 106,3 відсотка або більше на 4133,1 тис. гривень. 

Про стан реалізації інвестиційних проектів на території району доповіла начальник управління інвестицій,  інфраструктури  та агропромислового розваитку Ірина Куцик. Посадовець відмітила, що в поточному році на території району в 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, розпочато реалізацію інвестиційного проекту «Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Башлики», будівництво якої планується завершити в 2020 році. З місцевого бюджету на впровадження даного проекту у 2018 році виділено 1000,0 тис.грн., а з державного бюджету планується 7200,0 тис. грн. Проектна потужність навчального закладу – 396 учнівських місць.

Також за кошти державного фонду регіонального розвитку розпочато реалізацію проекту «Будівництво ДНЗ на вул. Молодіжній в с. Дачне Ківерцівського району», будівництво якого розраховано на 2 роки. Обсяг фінансування на 2018 рік становить 7780,7 тис.грн., з них 6280,7 тис.грн. кошти державного бюджету та 1500,0 тис.грн. місцевого бюджету. Реалізація проекту забезпечить с. Дачне Ківерцівського району дошкільним навчальним закладом на 4 групи (75 дітей).

За кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій проведено капітальний ремонт даху ЗОШ І-ІІІ ст. с. Липне на суму 454,8 тис.грн., з них 104,8 тис.грн. кошти місцевого бюджету.

До кінця поточного року будуть освоєні кошти державного бюджету в сумі 1448,0 тис.грн., виділених на реалізацію заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій району, а саме:

- на проведення капітального ремонту даху та спортивного залу ЗОШ I—III ступеня № 3 м. Ківерці (з обласного бюджету виділено ще 200,0 тис.грн.);

- придбання медичного обладнання для Цуманської районної лікарні;

- капітальний ремонт із частковою заміною старих дерев’яних вікон на нові енергозберігаючі у загальноосвітніх закладах району;

- придбання комп’ютерної техніки для загальноосвітніх навчальних закладів району;

- капітальний ремонт фасаду приміщення Будинку культури у с.Тростянець.

Кожен з присутніх поінформував про проблемні питання. В підсумку наради голова райдержадміністрації озвучив низку завдань для керівників управлінь та відділів райдержадміністрації, зокрема, щодо підготовки галузей до нового опалювального сезону, діяльності центру інклюзивної освіти, покращення інформаційної роботи щодо підписання декларацій громадян з сімейними лікарями.