Нові досягнення ківерцівських легкоатлетів

4 травня 2018 року в м. Луцьк відбувся чемпіонат Волинської області з легкої атлетики серед ДЮСШ (2001 р.н. та молодші). Мета змагань: виявлення та відбір кращих спортсменів до складу збірної команди Волині. В змаганнях взяли участь 18 команд та понад 300 учасників зі всієї Волинської області.

Ківерцівський район у цих змаганнях представляли вихованці Ківерцівської ДЮСШ та посіли наступні місця: Наглюк Назарій (біг з бар’єрами 110м.) виборов  І місце, Поліщук Вікторія (на дистанції 800м.) та Панасюк Мирослава (на дистанції 1500м.) посіли ІІ місця, Харитонюк Орест (на дистанції 400м.), Чепура Марія (на дистанції 1500м), Королюк Іванка (на дистанції 3000м) та Трофімов Анатолій (на дистанції 1500м) посіли ІІІ місця, Хвірук Каріна (на дистанції 1500м), Куцик Діана (на дистанції 800м), та Чумак Ангеліна (стрибок у довжину) посіли 4 місця, Мельник Дмитро (на дистанції 3000м) та Назарчук Андрій (на дистанції 100м) посіли 5 місця, Волох Олександр (на дистанції 1500м) посів 6 місце, Бабич Назар (на дистанції 3000м) посів 7 місце, Ховайло Артем (стрибок у довжину ) посів 8 місце, Рахманова Ярослава (на дистанції 400м) посіла 9 місце, Сиротюк Владислав (стрибок у довжину) посів 14 місце, Слободенюк Аліна (на дистанції 200м) посіла 17 місце. В естафетному бігу  команда дівчат  (Панасюк Мирослава, Чумак Ангеліна, Поліщук Вікторія та Чепура Марія) посіла І місце, в загальнокомандному заліку Ківерцівський район посів 5 місце.

Тож побажаємо в подальшому спортсменам підвищувати свою спортивну майстерність та досягати нових перемог та вдалих виступів на подальших змаганнях.

Спортсменів до змагань підготували тренери-викладачі з легкої атлетики Данилюк О.А., Данилюк А.Ю., Огоновська О.В. (відділення легкої атлетики смт.Цумань).