Нові нагороди вокального ансамблю «Співаночка»

img-5f919d36577dec498c4289526da889d9-v.jpg

   «Творчість заради майбутнього!» - під  таким гаслом 2 грудня 2017 року відбувся III-й Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» у колонній залі Київської міської державної адміністрації.

  Захід  проводився за сприяння Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Української асоціації районних та обласних рад» та Київської міської державної адміністрації  і мав на меті показати усю культурну різноманітність України, самобутність традицій, що передаються від покоління до покоління протягом нашої історії.

    Цьогоріч «Перлина Fеst» зібрала велику дружну родину. Понад 500 учасників з усіх куточків нашої України з’їхалися до Києва на фестиваль, який дає унікальну можливість проявити свої мистецькі таланти. Ківерцівський районний центр дитячої та юнацької творчості  на Міжнародному Конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fеst» успішно представили вихованці вокального ансамблю «Співаночка» (кер. Тетяна Людвік).

     У номінації «Пісенний конкурс» почесне І місце виборола Харчук Каріна та ІІ місце здобули Мар’юк Крістіна та тріо вокального ансамблю «Співаночка» у складі Мельничук Людмили, Мар’юк Крістіни та Харчук Каріни.

     Щиро вітаємо з перемогою  і пишаємося нашими вихованцями та їх талановитим керівником – Тетяною Людвік. Зичимо їм нових прекрасних виступів та майбутніх творчих злетів!

 

                                                       

Світлана Киричук 

методист ЦДЮТ


img-6d0a752301dfde2d5074fccf8dbb0c7e-v.jpgimg-6c86a38e51b3fc466bfbedb6c8fd4ac9-v.jpg