Новим головою ГО роботодавців району став Володимир Дейна

    Громадська організація роботодавців Ківерцівського району  15 серпня провела звітно-виборчі збори. Голова організації Надія Кузьміч поінформувала присутніх про роботу об»єднання у звітному періоді.

    Від Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців Анатолій Ніфака розповів про консолідацію зусиль та можливостей українських організацій роботодавців та об’єднання в одну, потужну організацію роботодавців України, пріоритетні завдання на сьогоднішньому етапі. Головою правління Об’єднання на обласному рівні є Володимир Цибульський – керівник Луцького підшипникового заводу «СКФ Україна».

   Надія Володимирівна запропонувала обрати головою районної організації роботодавців Володимира Дейну. Всі одностайно підтримали претендента.

    Дейна Володимир Юрійович  є депутатом Ківерцівської районної ради. Його приватне підприємство виробляє сільськогосподарську техніку і забезпечує роботою понад 60 чоловік. Володимир Юрійович розповів про себе і подякував за довіру. Він запевнив, що докладатиме максимуму зусиль щоби організація збільшилася у чисельності представників, для консолідації роботодавців і відстоювання інтересів тих, хто сьогодні наповнює бюджет району.

    Директор РЦЗ Микола Музичук підкреслив, що роботодавець це- людина №1 в РЦЗ. Він повинен бути чесним і відповідальним. Тісно співпрацюючи з організацією роботодавців Центр має можливості у підготовці на замовлення фахівців, надається великий спектр інших  послуг. Володимиру Юрійовичу Микола Євгенович побажав успіхів, а Надії Володимирівні подякував за плідну співпрацю.

Інна Тетюрко