НПП «Цуманська пуща» презентує унікальний туристичний автомаршрут

avtomarshrut.jpg

Начальник Савчук Павло та працівники відділу еколого-освітньої та рекреаційної роботи Ківерцівського національного природного парку  «Цуманська пуща» розробили новий захопливий туристичний автомаршрут «Довкола Цуманської пущі».

 

Це унікальний кільцевий маршрут, який пролягає територією Ківерцівського району Волинської області та частково Рівненською областю.

 

Мета маршруту – познайомити українців із рідним краєм. Подорожуючі зможуть побачити, як історико-культурні пам`ятки, так і мальовничі місця природи. Значною частиною маршрут пролягає через Ківерцівський національний природний парк «Цуманська пуща» та прилеглі території.

 

Протяжність маршруту близько 200 км.

Пропонуються пункти зупинки, які туристи можуть обрати на свій вибір. Маршрут пролягає асфальтованими дорогами.

 

Така подорож дуже актуальна зараз, адже на маршруті присутні водойми, тому рекомендуємо також мати купальний комплект.

 

Цей маршрут буде привабливим як для школярів та студентів, так і для сімей із дітьми. Перевагою його є те, що він рівновіддалений від обласних центрів – Луцька та Рівного і можна його проїхати не повторюючи дороги. Також він розрахований на туристів, які не мають вдосталь часу, для піших чи велоподорожей, або фізично не підготовлених до тривалих  туристичних навантажень. Тому, за 1-2 дні можна максимально багато побачити цікавинок, не виснаживши себе.

 

Усі деталі додано у путівнику, прикріпленому нижче. Також маршрут опублікований на сайті: http://knpp.com.ua/view/avtomarshrut-dovkola-pamiatok-tsumanskoi-pushchi

Тестування маршруту відбувалося у 2016 році. Деталі: https://www.facebook.com/npptsuman/photos/?tab=album&album_id=2080832498...

Запрошуємо проїхати по захоплюючому маршруту, поділитися враженнями та фото із усіма у соціальних мережах та надіслати лінк зі звітом на сторінку парку https://www.facebook.com/npptsuman!

Тел. 0989783064, Грицюк Юлія