Обговорено основні питання щодо відзначення одних з найголовніших державних свят

img_8012_sredniy.jpg

15 серпня 2019 року під керівництвомі першого заступника голови райдержадміністрації Юліана Таранчука відбулось засідання організаційного комітету з питання підготовки та відзначення у районі Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці Незалежності України. У заході взяли участь радник голови районної ради Володимир Юрчук, представники  апарату райдержадміністрації, відділу культури, туризму, молоді та спорту.

В ході засідання було обговорено основні питання, щодо відзначення одних з найголовніших державних свят. Зокрема, зазначено, що святкові заходи, приурочені Дню Державного Прапора України та Дню незалежності України заплановано у Ківерцях  на 23 та 24 серпня.

23 серпня о 9.00 год. відбудеться урочисте підняття Державного Прапора України, після чого  районна книгозбірня готує відеопрезентацію по книзі "Хай знову запахнуть житами поля,  а в нас запанує хай мир...", яка відбудеться в актовому залі РДА. По її завершенню – в Ківерцівському краєзнавчому музеї заплановано відкриття виставки картин місцевого художника Василя Фурса "Природи виловлена мить".

24 серпня святкові заходи розпочнуться  о 16.00 год.  на літній естраді міського парку: урочистості, покладання квітів, святкова концертна програма. Також бажаючі матимуть можливість взяти участь у спортивних та розважальних заходах.  Звичайно, частування і вечірня концертна програма за участю відомих місцевих та волинських виконавців. Головний організатор святкування Ківерцівська ОТГ.

 
Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики