Обговорено питання підготовки дорожнього господарства району до роботи в зимовий період

img_4606.jpg

Голова райдержадміністрації Валерій Ткачук провів нараду з питань підготовки дорожнього господарства району до роботи в зимовий період.  Про заходи з утримання дорожнього господарства району в зимовий період у належному стані поінформував керівник Ківерцівської дорожньої дільниці філії "Рожищенський автодор"  ДП «Волиньавтодору» Анатолій Іванов.

 

Начальник Ківерцівського районного відділу управління ДСНС України у Волинській області Андрій Кузьмов наголосив, що проведено рейдову перевірку стану боєздатності та готовності до функціонування в умовах осінньо–зимового періоду 2018/2019 років населених пунктів та підрозділів місцевої пожежної охорони. Крім того, у зимовий період снігова негода, як і щороку, створюватиме проблеми щодо своєчасного прибуття пожежних підрозділів до місця події. Тож керівникам відповідних служб необхідно заздалегідь подбати про своєчасне розчищення доріг у населених пунктах, під’їзних шляхів до водойм та інших джерел водопостачання, створення резерву пально–мастильних матеріалів для належного функціонування сільських та місцевих пожежних команд в осінньо–зимовий період. 

 

- Служба автомобільних доріг разом із підрядними службами провела ряд заходів щодо підготовки до зими. Ще на початок жовтня ми мали необхідну кількість піщано- соляної суміші з урахуванням несприятливих погодних умов, які були у минулому році. І цього року зроблено запаси, аби уникнути вирішення цього питання у екстрених ситуаціях, — наголосив дорожник - Також витрачено значні ресурси на підготовку і ремонт зимової техніки. 

 

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав ряд доручень.