Обласний фестиваль "Острів дитинства" відбувся у Озерці Ківерцівського району

   1 червня в готельно-ресторанному комплексі "Острів" відбувся фестиваль "Острів дитинства". Організаторами заходу були обласна державна адміністрація, Луцька міська рада, Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ківерцівська районна державна адміністрація. Фестиваль зібрав дуже багато родин і став справжнім святом дитинства. Особливими гостями фестивалю були родини демобілізованих бійців АТО.
    Розпочалося сімейне свято з благословення священнослужителів Жидичинського монастиря та благочинного Ківерцівського округу УПЦ Олександра Кондратюка.
    Впродовж дня на території “Острова дитинства” відбувалися різноманітні розваги: концерт, майстер-класи з плетіння соломою, живопису, графіті, виготовлення ляльки-мотанки, магнітиків, ігри, конкурси, дитяча дискотека, шоу мильних бульбашок та багато іншого. Для дорослих було організовано турнір з риболовлі, навчальний інтерактив від загону спеціального призначення волинського відділення Міністерства надзвичайних ситуацій та вишкільна програма від Козацького Стрілецького Братства. Гості та учасники фестивалю мали можливість відвідати приватний зоопарк.
   ТМ “Лімо” безкоштовно пригощала дітей морозивом, компанія “Кока-Кола” – солодощами та напоями. Для дорослих працювала польова кухня.
     Наприкінці фестивалю “Острів дитинства” організатори підготували незабутню зустріч з відомою співачкою, заслуженою артисткою України – Наталкою Карпою.
     Були й інші сюрпризи та подарунки від партнерів фестивалю: 120 сертифікатів у соляну шахту медичного центру “Благо мед” для дітей демобілізованих учасників АТО, і путівка на оздоровлення табору Волинського обласного благодійного фонду “Дитяча місія. Україна”, путівка на таборування від Компютерної академії “ШАГ” і по 10 запрошень у Луцький зоопарк, Замок Любарта, Волинський обласний ляльковий театр, Волинський обласний музичний академічний драматичний театр ім. Тараса Шевченка, а також 4 сертифікати на вечерю для 2-х осіб, 2 сертифікати на 6 осіб та 4 сертифікати на 2 особи в сауну ресторанно-готельного комплексу “Острів”.Протягом дня для дітей і батьків проводилися майстер-класи від майстрів народної творчості (гончарство, виготовлення ляльки-мотанки, 3D кераміка, боді-арт, вироби з лісової трави, готовлення імбирно-медових пряників, іграшок з вовни). Також було представлено ярмарку виробів майстрів народної творчості від ГО «Рукотвори Волині» і майстер-класи: з графіті для підлітків, комп’ютерні ігри та навчання від Компютерної академії «ШАГ».

дитячі, сімейні, спортивні розваги, фотополювання, виступи дитячих колективів.

   Протягом дня на дітей чекало багато сюрпризів та подарунків, вони взяли участь у  дитячих, сімейних спортивних змаганнях. Дарували радість присутнім виступи дитячих колективів. Не залишила нікого байдужим виставка дитячих малюнків "Мій справжній захисник".

Фото Хорлупівський вісник новин