Очищення доріг від снігу у голови РДА на особистому контролі

img_4632.jpg

Голова  райдержадміністрації Валерій Ткачук особисто перевірив стан доріг у районі та роботу відповідних служб у період негоди. Сьогодні керівник району спільно з заступником зробили об’їзд доріг у сільській місцевості.

Протягом кількох останніх діб для очистки доріг від снігу та ліквідації ожеледиці Ківерцівська філія облавтодору задіяла десяток одиниць техніки, зокрема піскорозкидачі, автогрейдери, трактори. Особливу увагу приділили автодорогам державного значення. Але дороги місцевого значення потребують посиленого контролю.

- Сьогодні ми зробили перевірку доріг місцевого значення, побували у селах Дерно, Жорнище, Покашів, Пальче, Дідичі, селищі Олика. Не має потреби в районі у залученні додаткової техніки, запас паливно-мастильних і посипкових матеріалів поновлюється. Сільські голови оперативно реагують на проблеми очистки доріг.  Керівники розуміють, що від цього залежить життєзабезпечення мешканців краю. Маємо не допустити виникнення надзвичайних ситуацій. Водночас необхідно бути готовими при потребі оперативно відреагувати. Снігопади були незначні, заметів по дорогах району не має, - зазначає Валерій Ткачук.

- Ми не чекаємо нікого. Як випадає сніг, чіпляю до свого трактора відвал для снігу і очищаю дороги. Наразі випало снігу небагато, а у неділю дороги чистили, - розповідає Жорнищенський сільський голова Сергій Кучер.

- Розчисткою доріг в населених пунктах району опікуються голови сільських рад. Для цього задіяні приватні трактори, техніка комунальних господарств. Біля закладів соціально-культурної сфери, приміщення сільської ради сніг працівники розчищають власноруч. Допомагають району долати випробування снігової негоди місцеві сільськогосподарські підприємства, лісгоспи. Тому хочу подякувати керівнику «Фелікс Агро» Павлу Давидюку, підприємцям Володимиру Дейні, Миколі Барабашу та іншим, хто долучається до ліквідації наслідків негоди, - говорить очільник району.


img_20180321_104903.jpgimg_4633.jpgimg_4604.jpg