Оксана Попко та Юлія Мельник - переможці обласного конкурсу "Це мій край!"

22141057_134588190606921_6690171395710080731_n.jpg

   27 вересня в приміщенні районного будинку культури ім. М.П.Ковальова відбувся регіональний конкурс професійної майстерності серед творчих працівників сільських клубів та будинків культури «Це мій край!». Організатор конкурсу обласний науковий методичний центр. У першому турі регіонального конкурсу брали участь працівники сільських закладів культури: Луцького, Рожищенського та Ківерцівського районів. Ківерцівщину представляли Оксана Попко – директор БК смт.Олика та Юлія Мельник художній керівник БК с.Липно.

   Понад три години глядач мав змогу познайомитися з кожним учасником, з його творчою та інноваційною діяльністю, роботою закладу культури, історією села. В кінці конкурсу вельмишановне журі оголосило  переможців.

     У підсумку за 5 етапів конкурсної програми у Оксани Попко – ІІ місце, а Юлія Мельник зайняла І місце. Оксана ж братиме участь у заключному етапі обласного конкурсу, який відбудеться 9 листопада в день професійного свята Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

       Щиро вітаємо працівників культури району за зайняті почесні призові місця та бажаємо Юлії Мельник достойно представити Ківерцівський район на обласній сцені.

 

   Заступник директора по художній самодіяльності

РБК ім.М.П.Ковальова Микола Скубій