Олицький капелан отримав Подяку за волонтерство і духовну місію на сході України

img_4801.jpg

За волонтерську діяльність та активну громадянську позицію Подякою голів РДА та районної ради відзначено настоятеля церкви Благовірного Костянтина Острозького  селища Олика, капелана  Ігоря Літвінцова.

 

Керівник апарату Ківерцівської РДА Зоя Радюк вручила нагороду 7 грудня, напередодні чергової поїздки капеланів району на схід з гуманітарним вантажем.

 

- Ми щиро дякуємо Ігорю Олександровичу Літвінцову  за самовідданість і мужність, розуміння і чуйність, професійне виконання своїх обов’язків під час перебування на лінії зіткнення з військовими формуваннями агресора, - подякувала Зоя Олександрівна за  важливу місію духівнику.

 

- На Сході країни проходить неоголошена війна і  українська православна церква Київського патріархату перша пішла на допомогу, пішла разом з хлопцями на передові, де стоять військові ЗСУ, захищаючи сьогодні нашу неньку Україну. При єпархії УПЦ КП створене духовне управління військового духовенства, за священниками закріплені військові частини, шпиталі, учбові заклади, де вони несуть служіння. Хочу подякувати усім, хто відгукується на наше прохання про допомогу. Ось і 9 грудня ми з черговим гуманітарним вантажем їдемо на схід. Найболючіше, це те, що гинуть молоді хлопці. З початку бойових дій  церква, священники були з нашими хлопцями в окопах, тому що проливалася кров, втрачалось людське життя, це було тяжко фізично і духовно. Капелани завжди перебували з військовими ЗСУ, щоб духовно укріпити тих, хто перебуває в зоні бойових дій. Адже, кажуть в народі – на війні невіруючих немає, - розповідає священник.