Оргкомітет з нагоди відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці утворення УПА та Дня Українського козацтва

img_0705_kopirovat.jpg

Сьогодні, під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Юліана Таранчука, відбулося засідання оргкомітету з відзначення Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української повстанської армії та Дня українського козацтва.

 

На засіданні члени оргкомітету обговорили план заходів, які відбудуться в районі 13-14 жовтня 2017 року.

 

Зокрема, заплановано:

 

13 жовтня 2017 року:

 

11.00 год. – фотовиставка “Історія українського війська” (Ківерцівський районний краєзнавчий музей);

15.00 год. – урочистості та святковий концерт “Свято мужності й відваги” з нагоди Дня захисника України, 75-ї річниці утворення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва в районному будинку культури ім. М.П.Ковальова.

 

14 жовтня 2017 року:

 

10.00 год. – святкове богослужіння у храмах міста та району;

12.00 год. – хресний хід від Свято-Покровського собору до Меморіалу слави у міському парку (по завершенню богослужіння), покладання квітів до пам’ятника Борцям за волю України;

12.15 год. – відкриття та освячення меморіальних дошок військовослужбовцям Збройних Сил України, що віддали свої життя за незалежність держави – Камінському Марісу Айдиновичу, Скірі Ігорю Антоновичу, Михайленку Віталію Ігоровичу та Куруці Сергію Івановичу та молебень за захисників України;

13.00 год. – історична реконструкція бою часів Другої світової війни у відтворенні військово-історичної групи “Азимут”, виставка зброї, частування ківерчан та гостей міста козацьким кулішем.


img_0706_kopirovat.jpgimg_0707_kopirovat.jpg