Основні аспекти децентралізації в Ківерцівському районі обговорено з бібліотекарями

img_9081.jpg

5 червня 2018 року в читальному залі центральної районної бібліотеки  відбувся черговий методичний день, на який були запрошені не лише працівники районної централізованої бібліотечної системи, а й бібліотекарі, які нині працюють в ОТГ. Про основні аспекти децентралізації в бібліотеках розповів радник з питань муніципальних послуг Волинського ЦРМС Петро Лавринюк.

 

Під час дискусії було наголошено на формах співпраці бібліотек, що ввійшли до ОТГ, з централізованими бібліотечними системами. У підсумку присутні дізналися про можливі варіанти діяльності бібліотек у нових умовах. На конкретних прикладах модератор переконував працівників про потребу зміни форм і методів роботи. Доводив, що лише завдяки новим підходам бібліотеки здобудуть авторитет та займуть одне з ключових місць у своїх громадах.

 

Про роль закладів культури, зокрема бібліотек, як інформаційних центрів громад поінформувала директор ЦБС Любов Михальчук.  

 

Також на методичний день була запрошена фахівець управління соціального захисту населення Ківерцівської РДА Тусюк О. А., яка ознайомила присутніх про зміни в оформленні субсидій.


img_9086.jpgimg_9084.jpgimg_9083.jpgimg_9088.jpg