Останній дзвоник пролунав у Ківерцівській експериментальній школі

61988850_845688262477182_1990985218806251520_n.jpg

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас Свято останнього дзвоника. Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. ​Для більшої частини учнів це просто оповіщення про прихід шкільних канікул. Майже всі, кому йти в школу в другий, третій і так наступний клас, радіють цьому довгоочікуваному дню. Останній дзвоник не лише сповіщає про закінчення навчального року, але й підводить підсумок всього навчального року.  

 

Сьогодні з нагоди Свята останнього дзвоника урочисті лінійки відбулися в школах району.  Традиційне свято пройшло у Ківерцівській експериментальній школі. Країна Знань перегорнула ще одну сторінку  освітянського літопису закладу.

 

Ведучі запрошують на урочисту лінійку першими випускників з їх класним керівником. Піднято прапор держави під звуки Гімну України.

 

Розпочинає захід  молитвою Петро Чайка, директор "Української місії Благовістя". Діти та батьки уважно слухають настанови.

 

 Директор школи  Світлана Свиновей привітала шкільну родину з завершенням навчального року. Керівник  вручила Почесні грамоти, Подяки від районного відділу освіти переможцям конкурсів олімпіад. Приємно, що педагогічний та учнівський колективи КЕШ в районі мають чимало переможців конкурсів, олімпіад, турнірів, відмінників та медалістів. Світлана Петрівна побажала випускникам успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання та вступити на навчання до омріяних вищих навчальних закладів, а молодшим школярам та педагогам гарно  відпочити, оздоровитися, щоб з новими силами восени повернутися до навчання.

 

  Багато теплих слів звучало у цей день від четвертокласників, класних керівників, випускників.  На згадку про останній дзвоник одинадцятикласникам найменші школярі вручили символічні дзвіночки.

 

Звучить шкільний вальс і на завершення свята випускники традиційно відпустили в небо жовто-блакитні кульки.

 

Лунає останній дзвоник.  Попереду канікули у школярів та вступні іспити у одиннадцятикласників. Побажаємо усім успіхів та віри у себе!

 

ФОТОАЛЬБОМ