Патріотично оновлено в"їзний знак у Ківерці

    Група молоді у складі Володимира Кузьміча, Олександра Петрова та інших активістів звернулась до міської ради з пропозицією щодо перефарбування знаку "Ківерці" у патріотичні кольори. Міська рада підримала ініціативу але при технічному огляді було встановлено доцільність облаштування металевої конструкції у нижній частині під знаком. Отож, до Дня Конституції України за активної участі депутата міської ради, директора ТзОВ «Ківерціметал» Дмитрука Ігора Йосиповича, за сприяння філії ПАТ «Волиньгаз» Ківерцівське УГГ» (начальник Тищук Микола Михайлович) на в’їзді у місто Ківерці зі сторони міста Луцька було прикріплено до  постаменту знаку "КІВЕРЦІ"  конструкцію жовто-блакитного..

   Роботи виконували працівник ТзОВ «Ківерціметал» Вахта Микола Володимирович та працівник Ківерцівського Управління газового господарства Гурба Віктор Миколайович.

Міська рада висловлює подяку всім, хто долучився до хорошої справи. Тепер і в"їзд у наше містечко милує око і розповідає про те, що тут у Ківерцях живуть патріоти України.

Інна Тетюрко