Пенсіонери отримуватимуть гроші за субсидії разом з пенсією

970160-skoro-noviy-opalyuvalniy-sezon-5-populyarnih-zapitan-pro-subsidiyi.jpeg

           Ківерцівський відділ з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Рожищенського об’єднаного управління ПФУ у Волинській області інформує, що   з 01.03.2019 року запроваджується надання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі, тобто субсидія виплачуватиметься грошима безпосередньо громадянам . Цей механізм застосовується до одержувачів, яким субсидія призначена на поточний опалювальний період.

         Субсидія внаслідок змін, пов’язаних з монетизацією, стане соціальною виплатою. З 01 березня 2019 року період її виплати синхронизується з періодом виплати пенсій і громадяни будуть отримувати ці кошти одночасно з пенсією згідно встановленого графіку виплати. Тобто ті громадяни, які є пенсіонерами, отримуватимуть субсидію разом з пенсією через свої пенсійні рахунки в установах уповноважених банків або через оператора поштового зв’язку АТ „Укрпошта” одночасно з пенсією по 25 число кожного місяця.

          Особливу увагу звертаємо на те, що виплата субсидій у готівковій формі буде прив’язана до того регіону , де людина отримує свої пенсійні виплати.

          Порядок надання субсидій населенню на оплату житлово-комунальних послуг у готівковій формі визначено постановою Кабінету Міністрів України №62 від 06.02.2019 року.

 

Начальник Ківерцівсого відділу з питань призначення,                                                  перерахунку та виплати пенсій

С. Мацішук