Перегони по-волинськи: 24 години екстриму

afisha.jpg

Запрошуємо відчайдухів взяти участь 24-25 лютого у туристично-екстремальному змаганні «Стежками Героїв «Доброволець-2018», яке проходять у форматі пригодницьких перегонів. 

Старт та фініш змагу відбудеться у селі Дерно Ківерцівського району. Маршрут пролягатиме історичними місцями національного природного парку «Цуманська пуща».

Умови змагань підходять як і початківцям, так і досвідченим спортсменам. Учасникам пропонується обрати категорію проходження маршруту – 20,40 та 80 кілометрів. Вибрану дистанцію потрібно подолати за 24 годин та сфотографуватися на контрольних пунктах.

Участь можуть брати команди в складі 2-5 людей, віком від 16 років. Мінімальна кількість учасників команди   2. Однак, якщо у команді є неповнолітні, мінімальна кількість – 3 особи.

На фініші суддівська колегія визначає переможців у кожному із заліків. Перемагає команда, яка в контрольний час набрала більшу кількість балів.Команди-переможці отримають цінні призи.

Для участі у змаганні слід заповнити заявку до 20 лютого та сплатити організаційний внесок (до 15 лютого – 200 гривень, до 20 лютого – 250 з одного учасника команди), а також мати необхідне спорядження. Неповнолітні учасники змагання повинні надати організаторам письмовий дозвіл від батьків.

Організовується захід на честь загиблих бійців 35-ої сотні Самооборони Майдану «Волинська січ».

Правила змагань:http://dobrovolec.org.ua/about/polozhennya/ 

Заповнити зголошенняhttp://dobrovolec.org.ua/zholoshennya-onlajn/zholoshennya-onlajn/

FB:https://www.facebook.com/SGDobrovolets/

Instagram:https://www.instagram.com/sg.dobrovolets/