Перші осінні призовники району вирушили до лав ЗСУ

sam_5060.jpg

10 жовтня 2017 року в Ківерцівському районі відбулися проводи юнаків району першого осіннього призову до лав Збройних Сил України. До лав захисників Батьківщини цієї осені приєднається 14 юнаків Ківерцівщини.

 

Т.в.о. районного комісара майор Микола Грецький подякував батькам за мужніх синів та побажав призовникам міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, добросовісно виконувати свій священний обов’язок, відзначивши патріотизм, їх активну громадянську позицію та закликав сумлінно вчитися військовій службі і з честю виконати свій почесний обов’язок.

 

- Перед юнаками нелегке випробування, але я вірю в те, що хлопці  без вагань захищатимуть Незалежність держави, її суверенітет, територіальну цілісність, які вистраждані цілими поколіннями українців, забезпечуватимуть мир і спокій у нашій країні і наші майбутні покоління ніколи не зазнають страшних випробувань і втрат, що випали на нашу долю протягом проведення антитерористичної операції на сході України, - зазначив перший заступник голови райдержадміністрації  Юліан Таранчук.