Першу річницю Революції Гідності відзначили на Ківерцівщині

   21 листопада  біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні у м. Ківерці відбулося відзначення першої річниці Революції Гідності. Представники установ, організацій, підприємств міста з запаленими свічками і лампадками підходили до пам"ятного знаку. Справжню свічкову ходу з майданівськими гаслами організували учні  та педагоги Ківерцівської гімназії. Через усе місто пройшла колона з прапорами і приєдналася до учасників урочистого зібрання. Лампадками було викладено слово "Воля" і герб України.

    Слова про трагічні події на Банковій перепліталися з поетичними рядками і символічними піснями і молитвами за Україну. Брат загиблого героя-майданівця Василя Мойсея у своєму виступі підкреслив, що смерть його рідної людини не була марною. У такій боротьбі народжується нова європейска держава. Сьогодні ці герої є прикладом для підростаючого цвіту нації. І символічно, що учасниками заходу стали сотні школярів міста.

    Шевченківський "Заповіт" зачитав малий Владислав, син учасника АТО.

   Молитися за мир і воїнів миру та світла, які обороняють Україну від путінської інтервенції на Сході, закликав священослужитель Свято-Покровського собору отець Юрій.

   У виконанні артистів РБК і хористів Свято-Покровського собору з особливим болем і щемом звучали патріотичні твори. У сквері Героїв Небесної Сотні демонструватися фотовиставка та фільм про події Євромайдану. На завершення заходу відбулися спільна молитва за Україну та запуск у небо ліхтариків миру.

Фотоальбом

Інна Тетюрко