Петро Гоменюк презентував книгу про роботу ківерцівських правоохоронців

     У рамках дводенної регіональної наради ветеранів органів внутрішніх справ, яка проходила 17-18 липня на теренах Волині, у Ківерцях відбулася презентація авторського документально-історичного видання «Книга пам’яті» голови ветеранської організації Ківерцівського РВ УМВС  Петра Гоменюка. Учасники  заходу голови профільних організацій із восьми областей України на чолі з першим заступником Асоціації ветеранів МВС України Павлом Карловим, працівниками і ветеранами райвіділу та УМВС, представниками районної та міської влади поклали квіти до постаменту Невідомого солдата Меморіалу Вічної Слави.

    На презентацію книги шанованих гостей було запрошено до РБК ім. Михайла Ковальова. Теплі слова вітань, спогадів про роботу у лавах правоохоронців, звучали від першого заступника Асоціації ветеранів МВС України Павла Карлова, голови Волинської обласної ветеранської організації Асоціації ветеранів ОВС України Сергія Шелепіна,  голови  ради ветеранів при Волинській ОДА, генерала, Олександра Балавіна, заступника начальника УВС Анатолія Шуміка.

     Від районної влади учасників привітав голова Ківерцівської районної ради Андрій Киричук. Він вручив Петрові Гоменюку  Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради за активну громадську діяльність.

      Петро Якимович висловив подяку усім, хто сприяв у виданні "Книги пам"яті".

   Голова Івано-Франківської ветеранської організації Асоціації МВС України, учасник бойових дій в Афганістані, заслужений артист України. Володимир Коваленко подарував колегам пісні у своєму виконанні.

    Загалом, запрошені вкотре пересвідчились, що пенсіонери ОВС України беруть активну участь у діяльності МВС, допомагають вирішувати соціально-побутові питання ветеранів і пенсіонерів ОВС, активно долучаються до підтримки правоохоронців, які несуть службу у зоні АТО, а, також, на заслуженому відпочинку займаються і улюбленими справами: лозоплетінням, пісенною творчістю, пишуть книги і передають свій великий досвід тим, хто поповнює лави працівників органів внутрішніх справ.

    Концертну програму для учасників наради підготували артисти та творчі колективи РБК.

Інна Тетюрко