Підприємці мають нагоду отримати грантову підтримку

51185599_298826194169194_9077210142243553280_n.jpg

Інформуємо. Що за підтримки компанії «Кімонікс Інтернешнл Інк.» з 22 квітня 2019 року розпочала дію програма USAID «Конкурентноспроможна економіка України» (далі КЕУ), що надає грантову підтримку малим та середнім підприємствам та поширюється на всій території України.

 

КЕУ надає гранти підприємцям, які працюють у нових галузях або галузях, що розвиваються, та мають потенціал для швидкого зростання, створення інвестицій та збільшення зайнятості.

 

Для отримання грантів потрібно подати заявку. Грантові спеціалісти КЕУ допомагатимуть заявнику зрозуміти процедуру подання заявок в режимі електронного листування. Всі запитання щодо цього річного програмного запиту, будь ласка, надсилайте на електронну адресу: APS001@CEPUkraine.org.

 

Будь ласка, зверніть увагу на те, що необхідно мінімум два місяці протягом Етапу 1 та Етапу 2 для розгляду, оцінювання, переговорів, затвердження USAID, та надання гранту. Терміни запропонованої діяльності повинні передбачати мінімум два місяці для обробки. Розгляд деяких заявок може тривати довше в залежності від складності запропонованої діяльності.

 

Документи необхідні для подання заявки:

Етап 1: заявник повинен надати наступні документи. Заявки будуть розглядатися в міру їх надходження.

  • Додаток A. Форма концепції грантового проекту;
  • свідоцтво про державну реєстрацію або витяг/виписка з Єдиного державного реєстру (ЄДР) юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Етап 2: Необхідні форми/документи будуть надіслані заявникам, які успішно пройшли Етап 1. Вони включають, але не обмежуються, нижченаведеними додатками. Нижченаведені заяви й засвідчення не вимагаються для проходження Етапу 1; вони наведені у цьому документі для довідки.

  • Додаток B. Мінімально необхідні засвідчення для Етапу 2:
    • заява юридичної особи про відсутність заборгованості з податків або відсутність кримінальних проваджень проти неї (AAPD 14-03);
    • заява щодо заборони надання федеральної допомоги суб’єктам, які потребують укладення певних внутрішніх договорів про конфіденційність (травень 2017 р.).

Кінцевий термін подачі заявок 29 лютого 2020 року.

Цей річний програмний запит разом з формою концепції грантового проекту у форматі Word, можна знайти за наступним посиланням:  https://drive.google.com/open?id=1s8a_gR4htDdLyyQzg6wRhDw7rE9K0r2Y